Gabinet
Weterynaryjny
Reksio

NASZ PERSONEL

lek.wet. Maria Krzystała

Ukończyłam studia na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu w 2014 roku.

Podczas studiów zdolności praktyczne nabywałam na Klinikach Uniwersyteckich: Klinice Rozrodu, Chirurgii  a także w Pracowni Diagnostyki Obrazowej i Pracowni Kardiologii Katedry Chorób Wewnętrznych  ,szkoląc się pod okiem najlepszych specjalistów w dziedzinie Medycyny Weterynaryjnej. W latach 2008 –2014 praktyki zawodowe odbywałam w Gabinecie weterynaryjnym M.Hławiczka, E.Czembor w Pszczynie.W latach 2014-2019 doświadczenie zawodowe zdobywałam w Gabinecie Intervet, w Przychodni weterynaryjnej B.Fuccaro w Woodzisławiu Śląskim oraz w  Przychodni weterynaryjnej Ostoja w Pawłowicach.

Od lat pasjonuję się diagnostyką obrazową w szczególności USG  – swoją wiedzę w tej dziedzinie zdobywałam na wolontariacie w pracowni diagnostyki obrazowej UP we Wrocławiu, uczestnicząc w zajęciach fakultatywnych diagnostyki ultrasonograficznej dr Wojciecha Atamaniuka, oraz poprzez udział w “Kursie ultrasonografii praktycznej psów i kotów” organizowanym przez Śląską Poliklinikę Weterynaryjną.

Główne dziedziny zainteresowań to oprócz obrazowania, kardiologia i endokrynologia.
W listopadie 2017 ukończyłam kurs kardiologii psów i kotów w zakresie echokardiografii.
Swoją wiedzę staram się cały czas poszerzać biorąc udział w konferencjach i warsztatach medycyny weterynaryjnej.
W wolnych chwilach sięgam po ciekawą książkę, aktywnie spędza czas lub myszkuję w publikacjach weterynaryjnych.

Lek. wet. Magdalena Bal

Ukończyłam studia na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu w 2014 roku.

Podczas studiów zdolności praktyczne nabywałam na Klinikach Uniwersyteckich oraz w Przychodni Fizjowet pod okiem lek. wet. Doroty Strugały. Po ukończeniu studiów, w latach 2014-2020 wiedzę i doświadczenie zdobywałam pracując w Przychodni Kanwet we Wrocławiu, Przychodni Weterynaryjnej lek. wet. Bożeny Fuccaro w Wodzisławiu Śląskim oraz Przychodni Weterynaryjnej lek. wet. Lucyny Kołeczko w Pawłowicach.

Główne dziedziny moich zainteresowań to interna zwierząt towarzyszących oraz diagnostyka laboratoryjna.

Swoją wiedzę staram się cały czas poszerzać biorąc udział w konferencjach i warsztatach oraz czytając prasę branżową.

Od 2017 roku pracuję w Technikum TEB Edukacja w Jastrzębiu-Zdroju, gdzie prowadzę zajęcia z praktycznej nauki zawodu na kierunku technik weterynarii. Uczę takich przedmiotów jak diagnostyka weterynaryjna czy profilaktyka i leczenie chorób zwierząt. Praca z młodzieżą o wspólnych zainteresowaniach przynosi mi wiele satysfakcji.

Interesuję się kuchnią roślinną, prawami zwierząt i zachowaniami dzikich zwierząt a wolne chwile spędzam z dziećmi na wspólnym odkrywaniu świata.

tech.wet Aneta Herman

W roku 2008 ukończyłam czteroletnie technikum weterynaryjne w Nysie. Podczas nauki wiedzę praktyczną zdobywałam podczas praktyk zawodowych oraz co tygodniowych zajęć praktycznych w szkole i lecznicach. Doświadczenie zawodowe zdobywałam na początku podczas stażu później pracy zawodowej w Gabinecie Weterynaryjnym. W roku 2017 zostałam zoopsychologiem/behawiorystą oraz ukończyłam kurs trenera psów.

Moją pasją jest behawioryzm zwierząt ( czyli zachowania naturalne oraz patologiczne ), dietetyka zwierząt oraz rozród psów. Staram się ciągle poszerzać swoją wiedzę uczestnicząc w różnego rodzaju szkoleniach oraz webinariach. Zajmuję się również tresurą psów a doświadczenie w tym kierunku zdobywałam w szkole psiej tresury Amigo. Prywatnie prowadzę hodowlę psów rasy Springer Spaniel Angielski oraz małą stajnie.

Formularz kontaktowy

14 + 9 =

Kontakt

ul. Jana Kochanowskiego 7, 43-410 Zebrzydowice

531 531 651

gabinetweterynaryjnyreksio@gmail.com

Godziny otwarcia:

poniedziałek, środa, piątek 8:00-13:00
wtorek, czwartek 8:00-19:00
sobota 10:00-12:00